Kategoriler Hakkımızda Yayınevleri Yazarlar Çok Satanlar Kampanyalar Yeni Çıkanlar Kargom Nerede İletişim
ARA
Yayınevi Hakkında
Parga Yayıncılık
2013 yılında kaliteli yayın ve uygun fiyat anlayışı ile okuyucuya en değerli eserleri kazandırmayı amaçlayan Parga Yayınevi, yayın camiasına rasyonel bir bakış açısı getirmiştir. Hedef odaklı çalışmalarımız ile insana yatırım yapmak en temel prensibimiz olmuştur. Kendini iyi yetiştirmiş bir toplumun bilimsel ve teknolojik açıdan daha ileride olacağı ve aynı doğrultuda ekonomik ve sosyal açıdan da gelişme göstereceği bilincinde olarak hazırladığımız eserlerde siz değerli okuyucuyu memnun etmek gayesi taşımaktayız. Böylece bilgili ve mutlu toplumlar oluşur, bizler de yayınevi ailesi olarak bu durumdan memnuniyet duyarız.

Yayınevimiz tarihi, siyasi, politik, klasik ve güncel roman çeşitleri ile yayın faaliyetlerine devam edecektir. Bununla birlikte toplumun hassasiyetlerini de göz önünde bulunduracak ve kalıplaşmış yayınların dışında yeni bir nefes olarak daima okuyucunun yanında olacaktır.

En değerli eserler, en doğru yazılan eserlerdir. Dil bilgisi, edebi üslup, çeviri hassasiyeti, hikâye bütünlüğü ve daha birçok ince ayrıntıya dikkat edilerek hazırladığımız eserlerimizi siz değerli okuyucularımızla paylaşmak biz Parga ailesinin en önemli misyonudur.

Biz bir aileyiz ve sizlerde bu ailenin birer fertlerisiniz.
Sonuçları Filtrele
Kategoriler A-Z Ürün Saysı
BAŞA DÖN